XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2020

  1. Przeżywamy dziś XX Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Czwartek, 15.10., 16.30 zbiórka dla ministrantów, 19.00 zbiórka dla lektorów.
  3. Zapraszamy na codzienną cichą adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed wieczorną Mszą św. oraz na różaniec bezpośrednio po wieczornej Mszy św.
  4. Ze względu na konieczność zachowania zasad bezpieczeństwa sanitarnego bardzo prosimy, aby składanie Wypominków nie odkładać na ostatnią chwilę. Przez szacunek dla naszych zmarłych, piszmy ich imiona i nazwiska bardzo wyraźnie i tylko na parafialnych ulotkach, a nie na kawałkach byle jakiego papieru.
  5. Wielkie dzięki wszystkim, którzy wzięli udział w parafialnym ognisku. Szczególne podziękowania tym, którzy włączyli się w przygotowania oraz sprzątanie po ognisku. Fotorelacja z ogniska na FB.
  6. Polecamy „Gościa Niedzielnego” z filmem „Ziemia Maryi” na płycie DVD.
  7. Przed ołtarzem MB Różańcowej wystawa różańców wykonanych przez dzieci ze SP w Gaju w ramach konkursu „Różaniec z darów jesieni” pod kierunkiem katechetki pani Janiny Piszczek.