Wspomóż budowę kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Krakowie – Ruczaju

Nasza wspólnota parafialna wspiera budowę kościoła p.w. św. Jana Pawła II w Krakowie – Ruczaju. Niech nasza modlitwa za nowo powstającą parafię oraz ofiara materialna będzie naszą formą jałmużny adwentowej. Z tej racji składka z III niedzieli Adwentu przeznaczona jest na wsparcie tej inicjatywy. 

BUDOWA KOŚCIOŁA ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE-RUCZAJU

Parafia św. Jana Pawła II w Krakowie – Ruczaju jest młodą wspólnotą wiernych, którzy podjęli się trudu budowy świątyni. Wszelkie nabożeństwa odbywają się na razie w maleńkiej, prowizorycznej kaplicy, ale ważne jest to, że budowla z żywych kamieni, jakimi są wierni, stanowi mocną wspólnotę złożoną z ministrantów, lektorów, scholi, duszpasterstwa studentów, żywych róż i samych wiernych. Dołącz do ludzi otwartego serca, którzy modlitwą i ofiarami wpierają budowę tej świątyni. Niech to będzie Twój dar dla Św. Jana Pawła II.

Z serca dziękuje i błogosławi

ks. prob. Tomasz Pilarczyk

 

Parafia św. Jana Pawła II w Krakowie – Ruczaj, ul. Bobrzyńskiego 8, 30-348 Kraków,

telefon parafialny: +48 122 694 663

Numer konta: 18 2490 0005 0000 4500 4879 2412