„Kościoły Archidiecezji Krakowskiej. Tysiącletnie dziedzictwo”

Ukazał się V tom albumu „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej. Tysiącletnie dziedzictwo” prezentujący parafie dekanatów: Dobczyce, Mogilany, Myślenice, Niegowić, Niepołomice, Wawrzeńczyce oraz Wieliczka Wschód i Zachód, przygotowany przez naszą Archidiecezję i wydawnictwo „Ikona”. Album umożliwia poznanie w zaciszu domowym wielkiego dziedzictwa wiary na bliskich nam terenach. Może również stanowić przewodnik krótkich wycieczek samochodowych lub rowerowych. Album jest polsko-angielski, co z całą pewnością ułatwi prezentację duchowego bogactwa naszej Archidiecezji osobom, które nie mówią po polsku. Bardzo pięknie przedstawiona została nasza parafia. Album kosztuje 100 zł i jego zakup będzie cegiełką na pokrycie kosztów remontu, czyszczenia i konserwacji organów w naszym kościele. Można go nabyć w zakrystii oraz kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.