NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 4 kwietnia 2021 r.

  1. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja! Niech te Święta Paschalne umocnią naszą wiarę, że i my wraz z Nim zmartwychwstaniemy. Niech radość paschalna przeniknie nasze życie i towarzyszy nam w naszej codzienności. Radosnego świętowania Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Jutro drugi dzień świąt, Poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Tradycyjnie składka w tym dniu przeznaczona jest na UPJPII. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w kolejne dni oktawy Wielkanocy.
  3. Środa w oktawie Wielkanocy, 7.04., z racji I środy po Mszy św. wieczornej modlitwy do Matki Bożej Gajowskiej.
  4. Czwartek, 08.04., spotkanie online dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII – 16.30, kl. VIII – 19.00.
  5. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia. O 15.00 Msza św. odpustowa w kaplicy na cmentarzu w intencji zmarłych parafian.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie Gorzkich Żali na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczną dekorację kościoła, za ofiary na spłatę długu za remont organów i za wszelkie ofiary na potrzeby parafii. Pani Zakrystiance i osobom, które pomagały bardzo dziękujemy za piękne przygotowanie kościoła jak i terenu wokół niego.