VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22 maja 2022 r.

  1. Wczoraj do I Komunii św. przystąpiło 32 dzieci z naszej parafii. Modlimy się, aby miłość do Pana Jezusa Eucharystycznego rozwijała się w ich sercach i kształtowała ich życie. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na „Biały Tydzień”. Rodzicom dziękujemy za piękne przygotowanie kościoła i za nowe świece na ołtarzu głównym.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Zachęcamy do modlitwy w tych intencjach.
  3. Czwartek, 26.05, Dzień Matki. Serdecznie zapraszamy na ‘Majówkę przy grocie” w intencji mam.
  4. Sobota, 28.05., 10.00 święcenia kapłańskie w Katedrze na Wawelu. Zostanie wyświęconych 8 diakonów. Otoczmy ich naszą modlitwą.
  5. Niedziela, 29.05., Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy św. wieczornej, a pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi. O 20.30 majówka przy grocie.