IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2024 r.

  1. Dziś po Mszy św. o 17.00 koncert kolęd góralskich w wykonaniu kapeli „Jedla”. Po koncercie będzie można nabyć nagraną w ubiegłym roku płytę CD zatytułowaną „Weselić świat cały”. Będzie też można złożyć ofiarę na pokrycie kosztów koncertu.
  2. Czwartek, 1.02., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. O 19.00 zbiórka dla ministrantów i lektorów w salce parafialnej.
  3. Piątek, 2.02., święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z poświęceniem gromnic o 7.00 i 18.00. Gromnice prosimy solidnie zabezpieczyć, aby nie pochlapać ławek i posadzki w kościele. Jest to również, ustanowiony przez Jana Pawła II Dzień Życia Konsekrowanego. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Z racji pierwszego piątku miesiąca o 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do 17.50. Na Mszy św. poświęcenie książeczek do modlitwy, wręczeniem Pisma św. oraz złożeniem postanowień wielkopostnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  4. Sobota, 3.02., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża św. s. Faustyny. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 17.50. W czasie adoracji będzie się można spokojnie wyspowiadać czy też porozmawiać z kapłanem. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  5. Niedziela, 4.02., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  6. Serdeczne dzięki za spotkania kolędowa. Odwiedziliśmy 459 rodzin. Wizyta duszpasterska była okazją do wspólnej modlitwy, lepszego poznania się i interesujących rozmów. Bóg zapłać za złożone ofiary, których rozliczenie znajduje się na stronie internetowej.