II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2024 r.

  1. Przeżywamy nasze parafialne wielkopostne rekolekcje. Na wszystkich Mszach św. nauka rekolekcyjna. O 16.00 Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym. Po Mszach św. zbiórka ofiar na dzieła charytatywne prowadzone przez ojców franciszkanów na Ukrainie.
  2. Program rekolekcji w poniedziałek, 26.02., wtorek, 27.02., i środę 28.02.:

17.00 – 17.50 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i możliwość spowiedzi

18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną. Po Mszy świętej ciąg dalszy adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy i możliwość spowiedzi do 19.25.

19.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

20.30 – Różaniec przy grocie

W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna.

  1. Piątek, 1.03., pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do NSPJ. Droga krzyżowa o 17.00 i 19.30. 16.30 spotkanie Podwórkowego Kółka Różańcowego. Prosimy przystąpić do spowiedzi w czasie rekolekcji, gdyż ze względu na drogę krzyżową o 17.00 nie będzie możliwości wyspowiadania się.
  2. Sobota, 2.03., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Kalwaryjskiej. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 17.50. W czasie adoracji będzie się można spokojnie wyspowiadać czy też porozmawiać z kapłanem. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  3. Niedziela, 3.02., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  4. Zachęcamy do modlitwy przy grocie i składania intencji modlitewnych do nowej skrzyneczki. Została naprawiona również skarbonka przy świeczniku wotywnym. Ze względu na niebezpieczeństwo kradzieży będzie opróżniana codziennie.