XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 sierpnia 2021 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa w kościele po Mszy św. o 9.30.
  2. Środa, 4.08., pierwsza środa miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej.
  3. Czwartek, 5.08., pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. wieczornej modlitwy w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie i
  4. Piątek, 6.08., święto Przemienienia Pańskiego i zarazem pierwszy piątek miesiąca. 17.00 – 17.50 możliwość spowiedzi. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Sobota, 7.08., pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Nieustającej Pomocy. O 30 codzienny „Różaniec przy grocie” poprowadzi Męska Róża MB Kalwaryjskiej na rozpoczęcie obchodów 25. lecia istnienia.
  6. Niedziela, 8.08., 9.30 Msza św. w intencji członków żywych i zmarłych Męskiej Róży MB Kalwaryskiej z okazji Srebrnego Jubileuszu.
  7. Wojciech Kościelniak bardzo serdecznie dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na paliwo dla pojazdów jego misji w kwocie 9861 zł i 53 Euro. Kwota ta wystarczy na zakup paliwa na ok. 4 miesiące.
  8. Dziś, zgodnie z prośbą abpa Marka Jędraszewskiego, w naszym dekanacie zbiórka przed kościołem na rzecz rodzin, które ucierpiały w wyniku powodzi w parafiach Głogoczów i Krzyszkowice.
  9. W przyszłą niedzielę, 8.08., w namiocie na plebańskim podwórku, 8.30 – 13.00 będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Preparaty mogą przyjąć wszystkie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Konieczne jest zabranie ze sobą dowodu osobistego. Gorąco zachęcamy.
  10. Ryszard Luber, dyrektor Domu Księży Chorych w Swoszowicach poszukuje pani do pracy w kuchni na pełny etat. Dane kontaktowe na stronie internetowej Domu Księży Chorych lub w zakrystii.