18.00 (sobota), 7.30, 9.30, 11.30, 17.00

7.00, 18.00

W każdą sobotę o 7.00 Msza św. do Matki Bożej Gajowskiej w intencjach złożonych w księdze intencji. Intencje można składać w zakrystii po każdej Mszy świętej.

W każdy trzeci piątek miesiąca o 18.00 Msza św. do Miłosierdzia Bożego w intencji wiernych zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

Nabożeństwa

Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
I środa miesiąca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej Gajowskiej.

I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo eucharystyczne w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.

I piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

I sobota miesiąca po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP oraz różaniec odmawiany przez Róże Różańcowe.

I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wypominki roczne w każdą niedzielę o 7.20 i 9.20.
Nabożeństwa majowe, czerwcowe i różańcowe (październik) po wieczornej Mszy świętej.

Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 16.00.

Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego postu o 17.00 i 19.30.