XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 sierpnia 2021 r.

  1. Wtorek, 24.08., święto św. Bartłomieja, apostoła.
  2. Czwartek, 26.08., uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Sobota, 28.08., 16.00 Msza św. na rozpoczęcie roku formacji. Serdecznie zapraszamy LSO i PKRD oraz wszystkich młodych, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w życie parafii. Po Mszy św. agapa w salce na plebanii.
  4. W każdą sobotę o 7.00 Msza św. do Matki Bożej Gajowskiej. Intencje można wpisywać do księgi próśb i podziękowań w zakrystii.
  5. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji Kościoła i Ojczyzny, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Również codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Trwają treningi Nordic Walkingu nie tylko dla seniorów, w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu: w środy o 19.00 i w soboty o 9.00. Zachęcamy do udziału. To dobra okazja by poprawić technikę chodzenia z kijami, co zdecydowanie podnosi efektywność późniejszych samodzielnych treningów.
  7. GOPS w Mogilanach zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach Klubu Senior+. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  8. Serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na premię jubileuszową dla naszego pana organisty w kwocie 3688,00 zł.