XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 sierpnia 2022 r.

  1. Poniedziałek, 15.08., uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Jest to również święto Wojska Polskiego.
  2. Środa, 17.08., święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krakowskiej. Z racji trzeciej środy miesiąca, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Józefa. Naszemu panu Organiście składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe i polecamy opiece MB Gajowskiej i świętego patrona.
  3. Piątek, 19.08., trzeci piątek miesiąca. Msza św. wieczorna i koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.
  4. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji pokoju na Ukrainie, zakończona dziesiątkiem różańca i litanią do św. Jana Pawła II. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  5. Również codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.
  6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce parafialnej do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie k. Sanoka w sobotę 27.08. Program pielgrzymki umieszczony jest na stronie parafialnej oraz w gablocie przed kościołem. Koszt 150 zł. Zapisy przyjmuje Katechetka Pani Janina Piszczek.
  7. Dziś, z racji drugiej niedzieli miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.