X NIEDZIELA ZWYKŁA 11 czerwca 2023 r.

  1. Dziś na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na remont dachu kościoła.
  2. Środa, 14.06., 30 „Różaniec przy grocie” w intencjach złożonych w grocie.
  3. 15.06., po Mszy św. wieczornej próba dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Piątek, 16.06., uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. 17.00 – 17.50 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII. Po Mszy św. wieczornej litania i ponowienie aktu poświęcenia Najświętszemu Sercu Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Sobota, 17.06., 10.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania uczniom klas VIII.
  6. Przez cały czerwiec litania do NSPJ po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  7. Serdeczne podziękowania za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała będącej świadectwem wiary i czci dla Jezusa Eucharystycznego. Szczególne wyrazy wdzięczności dla rodziców, którzy przyszli na procesję z dziećmi.
  8. Pan Organista przez 26 lat służył naszej wspólnocie parafialnej swoim śpiewem i grą na organach. Choroba przerwała tę długą tradycję pozbawiając go tym samym dochodów z tego tytułu. W poczuci wdzięczności i solidarności wypadałoby wesprzeć śpiewem naszego pana Organistę by powoli mógł wracać do pracy. Chodzi jedynie o śpiew z panem Organistą raz w miesiącu na niedzielnej Mszy św. o 17.00.