XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25 czerwca 2023 r.

  1. Dziś gościmy ks. Wojciecha Kościelniaka, misjonarza z Tanzanii w Kiabakari, który przyjechał na urlop. Opowie o rozwoju Narodowego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Tanzanii, które powstało z jego inicjatywy, prosząc o wsparcie szczególnie ośrodka zdrowia i szkoły działających przy sanktuarium.
  2. Czwartek, 29.06., Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. Sobota, 1.07., po Mszy św. o 7.00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmawia Róża MB Kalwaryjskiej. W ramach duchowego przygotowania do wielkich jubileuszy parafialnych o 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy do 18.00. W czasie adoracji będzie się można spokojnie wyspowiadać czy też porozmawiać z kapłanem. Skorzystajmy z tej okazji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem.
  4. Niedziela, 2.07., pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. Zmianka różańcowa po Mszy św. o 9.30.
  5. Do końca czerwca litania do NSPJ po wieczornej Mszy św. przed ołtarzem NSPJ. Pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  6. Codziennie o 20.30 „Różaniec przy grocie” w Różańcowym gaju.