V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 20224 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja.
  2. Środa, 7.02., po Mszy św. wieczornej modlitwy do MB Gajowskiej z racji pierwszej środy miesiąca.
  3. Czwartek, 8.02., spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: kl. VII – 16.30, kl. VIII – 18.30. Z racji „Tłustego czwartku” zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Wyślij pączka do Afryki” organizowanej przez braci kapucynów. Szczegóły na stronie: pączek.kapucyni.pl.
  4. Piątek, 9.02., po Mszy św. wieczornej spotkanie dzieci z Podwórkowego Koła Różańcowego.
  5. Sobota, 10.02., Msza św. o 7.00 w intencjach złożonych w księdze intencji w zakrystii i przy grocie. Po Mszy św. wieczornej (z niedzieli) Wieczór Uwielbienia Pana.
  6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w intencji dobrego przygotowania naszej parafii do wielkich jubileuszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do Matki Bożej Gajowskiej. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  7. Również codziennie, niezależnie od pogody „Różaniec przy grocie” o 20.30. Przed grotą został ustawiony namiot dla uczestników modlitwy różańcowej. Miejmy nadzieję, że nie zostanie zdewastowany, gdyż po raz pierwszy od kiedy w grocie stoi świecznik, było włamanie do skarbonki przy świeczniku i zostały skradzione ofiary złożone przy okazji zapalania świec. Zachęcamy by nadal zapalać świece wotywne do Matki Bożej mimo tego, że póki co skarbonka jest zdewastowana.
  8. W przyszłą niedzielę jako drugą niedzielę miesiąca, na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na dalsze prace remontowe przy kościele (izolacja pionowa fundamentów, system drenażu i odwodnienia, wybrukowanie i zagospodarowanie terenu przed i wokół kościoła). Trwają intensywne prace blacharskie na dachu nawy głównej naszego kościoła i efekty widać.