VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 maja 2024 r.

 1. Poniedziałek, 6.05., święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
 2. Środa, 8.05., uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Uroczyste Msze św. o 7.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe przy grocie o 20.30 w intencjach złożonych do skrzyneczki w grocie.
 3. Czwartek, 9.05., spotkanie dla kandydatów do bierzmowania: 16.30 z kl. VII, 18.30 z kl. VIII.
 4. Niedziela, 12.05., Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na wszystkich Mszach św. składka inwestycyjna na dalsze prace remontowe przy kościele (izolacja pionowa fundamentów, system drenażu i odwodnienia, wybrukowanie i zagospodarowanie terenu przed i wokół kościoła).
 5. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy św. wieczornej, a pół godziny przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona dziesiątkiem różańca i modlitwą do MB Gajowskiej w ramach Archidiecezjalnego Kongresu Eucharystycznego oraz w intencji o dobre przygotowanie parafii do wielkich jubileuszy parafialnych. W czasie adoracji możliwość spowiedzi. 20.30 majówka przy grocie, na którą serdecznie zapraszamy wg rejonów parafii:
 • Niedziela, 5.05., Rejon V: Ul. Brzegi, ul. Kwiatowa, ul. Górska, ul. Stroma, ul. Krótka, ul. Polna.
 • Poniedziałek, 6.05., Rejon VI: Ul. Zadziela (nr nieparzyste), ul. Gilówka, ul. Zgody, ul. Bema, ul. Latochówki, ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa.
 • Wtorek, 7.05., Rejon VII: Ul. Zadziela (nr parzyste), ul. Polna, ul. Rudawa, ul. Nowa, ul. Księżówka.
 • Środa, 8.05., Rejon I: Ul. Widokowa, ul. Pod Górą, ul. Brzezinka, ul. Cicha, Brzyczyna.
 • Czwartek, 9.05., Rejon II: Ul. Wzgórze, ul. Grzmiąca, ul. Sosnowa, ul. Wesoła, ul. Pogórze, ul. Słoneczna, ul. Zalesie, ul. Spadzista, ul. Myślenicka (nr parzyste), ul. Klimkówka.
 • Piątek, 10.05., Rejon III: Ul. Myślenicka (nr nieparzyste), ul. Szkolna, ul. Lipowa, ul. Wąwozowa, ul. Parkowa, ul. Akacjowa, ul. Gaik, ul. Maryjna, ul. Wąska, ul. Kotarbówki, ul. Leśny Stok, ul. Kościelna.
 • Sobota, 11.05., Rejon IV: Ul. Krakowska, ul. Przymiarki, ul. Św. Floriana, Os. Św. Floriana, Os. Dębowe, ul. Zdrojowa, ul. Spacerowa, ul. Źródlana, ul. Wrzosowa.